Odstúpenie od zmluvy

 

Kupujúcemu vzniká právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy bez uvedenia dôvodu za podmienok upravených zákonom č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len "Zákon o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru") a to do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru. Kupujúci má právo v rámci tejto lehoty tovar rozbaliť a odskúšať obdobným spôsobom ako je obvyklé pri nákupe v klasickom „kamennom“ obchode.

Kupujúci má právo v tejto dobe tovar rozbaliť, vyskúšať /tak ako na predajni/. Vyskúšať však neznamená tovar používať a následne ho vrátiť. Ak kupujúci odstúpi od zmluvy a vráti tovar, ktorý je používaný, poškodený alebo nekompletný, predávajúci  má právo odmietnuť prijať tovar.

Odstúpenie od zmluvy neplatí pri prevzatí tovaru na predajni.

Ak sa rozhodnete tovar vrátiť, v prvom rade nás prosím Vás informujte mailom  info@svietidlagee.sk

Potom tovar  pošlite v pôvodnom obale, vrátane príslušenstva poštou alebo kuriérom na Vaše náklady na nižšie uvedenú adresu. Odporúčame tovar poistiť.

Tovar zaslaný na dobierku nepreberáme.

Spolu s tovarom pošlite aj:

-        kompletne vyplnený formulár pre  odstúpenie od zmluvy      Formulár na vytlačenie 

 

Adresa pre vrátenie tovaru:

 „Odstúpenie od zmluvy“

GLOBO EASTERN EUROPE, s.r.o.

Priemyselný park Géňa 5498

934 01  Levice, Slovensko

 
Google PageRank Rank SKPodpor!